LEVNÉ LETENKY

Vyhledejte si letenku podle zájmu – celý svět je váš/

TOP DESTINACE

PROČ SE VYPLATÍ KUPOVAT LETENKY
OD ECTOLOGE PRÁVĚ U NÁS?
– ZDE JE POUZE NĚKOLIK DŮVODU

ECTOLOGE neprodává letenky

Nacházíme pro Vás ty nejlepší varianty a vy si sami vybíráte kde koupit letenku. Nákup se provádí přímo na webových stránkách partnerské společnosti, jejíž nabídky vás zajímají.

Neúčtujeme žádnou provizi

Agentury a letecké společnosti nás odměňují za přilákání zákazníků na jejich webové stránky. My Vám pouze ukazuje, kdo z našich partnerů má nejvýhodnější nabídky, takže už nemusíte přeplácet za letenku

image

LETECKÝCH SPOLEČNOSTÍ

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

HOTELŮ

STÁTŮ

Vyhledejte si letenku podle zájmu


ECTOLOGE | Nejlevnější letenky do celého světa

ECTOLOGE.CZ — webový vyhledávač (meta vyhledávač) pro cestovatele po celém světě, který poskytuje možnost porovnat ceny letenek online u 728 leteckých společností, 85 prodejních míst a 5 globálních rezervačních systémů (GDS) s využitím nejmodernějších technologií a rovněž ceny za ubytování v hotelech. Funkce flexibilního vyhledávání ECTOLOGE umožňuje prohlížet ceny za celý měsíc nebo dokonce za rok a pomáhá nalézt nejlepší nabídky, jakož i nabídne další termíny, kdy cena letu může být ještě nižší. Lze provádět rezervaci přímo u letecké společnosti nebo cestovní kanceláře (letenkových portálů) а získávat nejdostupnější ceny bez provize a dalších poplatků. Můžete si vybrat sami, kde koupit letenky.

Máme rozsáhlou databázi partnerských společností, vy získáte obrovský výběr letů, akcí a slev. Hledáme a porovnáváme ceny z mnoha zdrojů, počítáme s akcemi a speciálními nabídkami. Máme přímé styky s leteckými společnostmi a agenturami, proto se nové tarify a slevy okamžitě objeví na ECTOLOGE.

Mezi naše partnery zařazujeme pouze osvědčené a spolehlivé společnosti. Vážíme si vaší důvěry a uvědomujeme si, že naše dobrá pověst závisí rovněž na důvěryhodnosti našich partnerů. ECTOLOGE spolupracuje pouze s ověřenými společnostmi a doporučuje Vám cestovat po celém světě právě s nimi.

Rezervujte si u nás nejlevnější letenky do celého světa online. V rezervačním systému naleznete pouze dostupné lety za aktuální ceny včetně všech poplatků. Aktuálně nejvýhodnější letenky do Evropy, USA, Asie, Austrálie či Afriky. S námi nepropásnete ani nejlepší akční nabídky leteckých společností.

V případě jakýchkoliv problémů s nákupem letenek doporučujeme se obrátit na partnerskou společnost, u které byly letenky zakoupeny.